• بازدید:

اگر اخبار مربوط به گوشی های هوشمند سونی را دنبال کنید خبر دارید که حتی جدید ترین سری از گوشی های هوشمند این کمپانی (سری T و سری V) همچنان از نسخه چهارم سیستم عامل اندروید استفاده میکنند. خوشبختانه چندی پیش سونی اعلام کرد که با آغاز سال 2013 سیستم عامل گوشی های هوشمند سونی نیز به Android Jelly Bean (نسخه 4.1) ارتقا پیدا خواهند کرد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی سونی، گوشی های جدید و قدرتمند Xperia T، Xperia TX و Xperia V در صدر جدول ارتقا قرار داشته و طی ماه های فوریه و مارس به نسخه جدید به روز رسانی خواهند شد. پس از آن گوشی های Xperia P، Xperia J و Xperia Go فایل های به روز رسانی را دریافت خواهند کرد و در نهایت دارندگان گوشی های Xperia S، Speria SL، Xperia ION و Xperia Acro S به نسخه 4.1 اندروید ارتقا خواهند یافت.

اگر با گوشی های سونی کار کرده باشید میدانید که طراحی محیط کاربری و ابزار های در نظر گرفته شده برای آن تا حدودی با دیگر گوشی های اندرویدی تفاوت داشته و سعی شده تا کاربر تجربه خوبی از کار با سیستم عامل داشته باشد و دچار سردرگمی نشود. سونی قول داده تا نسخه جدید سیستم عامل همچنان این ویژگی های خوب را به همراه داشته باشد و موارد جدیدی را به کاربر ارائه دهد.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که گوشی هایی همچون Xperia U، Xperia Miro، Xperia Tipo و Xperia Sola همچنان باید به نسخه چهارم اندروید بسنده کرده و نسخه 4.1 را به فراموشی بسپارند.

منبع : sakhtafzarmag


دانلود + ادامه مطلب