• بازدید:
Cevat Yerli مدیر عامل Crytek در نهایت تایید کرد که Crysis 3 فقط از DirectX 11  بر روی pc پشتیبانی خواهد کرد. یعنی این که کسانی که DirectX 9 , 10 دارند قادر به اجرای بازی نخواهند بود. (  یا این که حداقل دیگر Crysis 3 را نمی توانند به مانند عناوین گذشته این سری به درستی تجربه کنند.)
منبع : gamefa

Yerli در مصاحبه ی تصویری که با سایت Gametrailers داشته در این مورد اعلام کرده است که او می خواهد با انجام این کار گیمرهای PC را به همان راهی که در اولین قسمت Crysis تجربه کرده اند نزدیک کند. زیرا مشابه همین اتفاق برای اولین قسمت از این سری هم رخ داده بود و Crysis در آن زمان تنها بر روی DirectX 10 اجرا می شد. این API فقط بر روی ویندوز ویستا قابل دسترس بود و اگر شما می خواستید شاهکاری از گرافیک بازی را ببینید باید ویندوز ویستای ود را ارتقا می دادید.

اما این بار با DirectX 11 قسمت سوم  پیشرفت های بسیاری کرده است. گرافیک بالاتر ، سایه زنی های پیشرفته تر ، بازتاب های با کیفیت تر ، بهبود انسداد محیط و … از ویژگی هایی است که Yerli ادعا می کند که باعث ذوب شدن pc های شما خواهد شد و استانداردهای گرافیکی جدیدی را هم برای pc به ارمغان خواهد آورد.

البته خبری از ویژگی DirectX 11 برای نسخه های کنسولی  Crysis 3 نیست.


دانلود + ادامه مطلب