• بازدید:
Tomb Raider
خبرهای جدید حاکی از آن است که به احتمال بسیار زیاد Square Enix و Crystal Dynamics به ریبوت Tomb Raider بخش مولتی پلیر را هم اضافه کرده اند.
منبع : gamefa

خرده فروشی بازی ها در بریتانیا یعنی سایت ”GAME” به تازگی تعدادی از ویژگی های کلیدی عنوان Tomb Raider را بر روی وب سایت خودقرار داده بود و نکته جالب ایجاست که در بین این ویژگی ها به بخش مولتی پلیر بازی هم اشاره شده بود. ( البته مدتی بعد این خبر از این سایت حذف شد. ) ولی به هر حال این خبر به سرعت در سایت های گیم پخش شده است و این اطلاعات را می توانید در زیر بخوانید :

یک نقطه تحول: در تجربه اول لارا کرافت ، منشا آغاز تجربیات و داستان یک زن جوان را کشف خواهید کرد که یکی از بازماندگان سفت و سخت می باشد.

تمامی تجربیات جدید بازی : کاوش در یک جزیره مرموز و پر از پازل های زیستی ، مبارزه با حیوانات و کشف مقبره های باستانی از ویژگی های بازی است.

مبارزه برای زندگی : نجات و محافظت از منابع خود ، کسب تجربه و ارتقای سلاح های لارا راهی برای زنده ماندن در مقابل ساکنان خشن این جزیره می باشد.

اما اخرین ویژگی که سایت ”GAME برای بازی Tomb Raider داشته ، ثابت می کند که این عنوان بخش مولتی پلیر نیز خواهد داشت.

زنده ماندن در قالب یک تیم : انواع حالت ها ی قابل بازی برای بخش مولتی پلیر که می توانید از دو حالت Lara’s Shipmates یا Yamatai Scavenger یکی را انتخاب کنید.

قبلا هم سازنده بازی یعنی Crystal Dynamics اعلام کرده بود که این عنوان دارای ویژگی های خاصی خواهد بود که شیوه بازی کردن Tomb Raider را برای همیشه تغییر خواهد داد و به نظر می رسد که اضافه کردن بخش مولتی پلیر هم یکی از همین موارد می باشد.

عنوان مورد انتظار Tomb Raider در ۵ مارس ۲۰۱۳ برای ps3 . xbox360 . pc عرضه خواهد شد.


دانلود + ادامه مطلب